BIO

Poznajmy się

Jestem trenerem, coachem i przedsiębiorcą. Jako coach pracuję w oparciu o kodeks etyczny Izby Coachingu oraz zgodnie ze standardami Instytutu Prosperity w Warszawie. Współpracuję od kilku lat z International Coach Federation.

Moje doświadczenie

Pracuję głównie z osobami, które są gotowe na wprowadzenie istotnych zmian w swoim życiu ale brak im pomysłu, odpowiednio wysokiej motywacji, samodyscypliny, odwagi, pewności siebie lub planu działania. Skutecznie pomagam tym, którzy są dziś niezadowoleni z konkretnych obszarów swojego życia, m.in.: zdrowia, czasu dla siebie, relacji, rozwoju osobistego, czy finansów. Wspieram w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie: czego naprawdę chcę od życia i jaką rolę chcę w nim pełnić? Następnie pomagam w wyznaczaniu konkretnych celów i uruchomieniu wewnętrznej motywacji do ich realizowania.

Do dziś przepracowałem już ponad tysiąc dwieście godzin w ramach sesji indywidualnych. Pracowałem dotychczas m. in. z właścicielami firm, menadżerami wysokiego oraz średniego szczebla, przedstawicielami handlowymi, prawnikami, sportowcami, studentami, aktorami a także reżyserem teatralnym. Warunkiem koniecznym mojego sukcesu zawodowego jest zawsze sukces osiągnięty przez klienta, stąd na pierwszym spotkaniu zawsze jasno określam cel współpracy oraz odpowiedzialność.

Posiadam ponad 14 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Na salach szkoleniowych jako trener spędziłem już ponad 6000 godzin. Szkolę wyłącznie z tych obszarów, którymi zajmuje się zawodowo na co dzień, a które są jednocześnie moją pasją i dźwignią osobistego rozwoju. Swoją wiarygodność buduję przede wszystkim poprzez praktykowanie we własnym życiu tego, o czym mówię i co prezentuję podczas warsztatów. Bezwzględnie dopasowuję przekaz do odbiorcy, by odpowiedzieć jak najlepiej na jego oczekiwania. Stawiam na praktyczność przekazywanej przeze mnie wiedzy oraz prezentowanych narzędzi.

W ramach własnej ścieżki edukacyjnej ukończyłem studia magisterskie na SGH oraz podyplomowe na Politechnice Warszawskiej. Przepracowałem kilkanaście lat w dużych korporacjach, będąc m.in. pracownikiem back office, trenerem wewnętrznym oraz menadżerem średniego szczebla. Od kilku lat z powodzeniem prowadzę własny biznes oparty o branżę rozwoju osobistego oraz  odnawialnych źródeł energii.

Jestem autorem książki: ZDALNIE STEROWANI – Jak sprawić, by rozwój osobisty przynosił realne zmiany w Twoim życiu?

W ramach współpracy z czasopismami oraz portalami o tematyce biznesowej, stale publikuję artykuły z tematyki skutecznej komunikacji, osiągania celów oraz równowagi życiowej.

Posiadam ponad 12-letnie doświadczenie menedżerskie w zakresie budowania wysoko wydajnych zespołów,   prowadzenia projektów obsługowo – sprzedażowych oraz podnoszenia jakości w oparciu o  tzw.  customer experience.

Na co dzień kieruję się skutecznością w działaniu, świadomym rozwojem, sprawczością, wolnością decydowania i otwartością na drugiego człowieka. Szczególnie mocno interesuję się zagadnieniem odczuwania szczęścia oraz źródeł jego pochodzenia. Stale przyswajam wyniki najnowszych badań w tym zakresie, czytam wszelką dostępną literaturę i artykuły oraz prowadzę własne obserwacje, zbierając w ten sposób materiał na moją kolejną książkę.

W pełni identyfikuję się ze stwierdzeniem, że szczęście nie jest stacją docelową, tylko sposobem podróżowania.

Napisz lub zadzwoń, aby porozmawiać na temat współpracy.