Moje doświadczenie

Wspieram innych w procesie coachingu od 2016 roku. Do dziś przepracowałem już ponad 1500 godzin w ramach sesji indywidualnych. Pracowałem dotychczas m. in. z właścicielami firm, menadżerami wysokiego oraz średniego szczebla, przedstawicielami handlowymi, prawnikami, sportowcami, studentami, aktorami a także reżyserem teatralnym. Warunkiem koniecznym mojego sukcesu zawodowego jest zawsze sukces osiągnięty przez klienta, stąd na pierwszym spotkaniu zawsze jasno określam cel współpracy oraz odpowiedzialność.

Posiadam również ponad 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Na salach szkoleniowych jako trener spędziłem już ponad 6000 godzin.

Swoją wiarygodność buduję przede wszystkim poprzez praktykowanie we własnym życiu tego, o czym mówię i co prezentuję podczas coachingu i warsztatów.

W ramach własnej ścieżki edukacyjnej ukończyłem studia magisterskie na SGH oraz podyplomowe na Politechnice Warszawskiej. Przepracowałem kilkanaście lat w dużych korporacjach, będąc m.in. pracownikiem back office, trenerem wewnętrznym oraz menadżerem średniego szczebla. Od kilku lat z powodzeniem prowadzę własny biznes oparty o branżę rozwoju osobistego oraz  odnawialnych źródeł energii.

Jestem autorem książki: ZDALNIE STEROWANI – Jak sprawić, by rozwój osobisty przynosił realne zmiany w Twoim życiu?

Prowadzę autorski podcast Strefa Życiowej Mocy, w którym dzielę się najnowszą dostępną wiedzą z zakresu budowania osobistej efektywności i motywacji do działania.

Na co dzień kieruję się skutecznością w działaniu, świadomym rozwojem, sprawczością, wolnością decydowania i otwartością na drugiego człowieka. Szczególnie mocno interesuję się zagadnieniem odczuwania szczęścia oraz źródeł jego pochodzenia. Stale przyswajam wyniki najnowszych badań w tym zakresie, czytam wszelką dostępną literaturę i artykuły oraz prowadzę własne obserwacje, zbierając w ten sposób materiał na moją kolejną książkę.

W pełni identyfikuję się ze stwierdzeniem, że szczęście nie jest stacją docelową, tylko sposobem podróżowania.

Napisz lub zadzwoń, aby porozmawiać na temat współpracy.