ZDALNIE STEROWANI

Jak sprawić, by rozwój osobisty przyniósł realne zmiany w Twoim życiu?

Fragment

…winny Ci jestem pewnego wyjaśnienia dotyczącego jej tytułu, czyli udzielenia odpowiedzi na pytanie: o co chodzi z tym zdalnym sterowaniem?

Zastanówmy się zatem, czy możliwe jest, by każdy z nas mógł być zdalnie sterowany? No cóż, biorąc pod uwagę niezwykle dynamiczny postęp technologiczny śmiem twierdzić, że tak, choć dziś nie mam na to dowodów. Dość głośno mówi się ostatnio o tym, że już niebawem będzie można wszczepić człowiekowi mikro chip, za pomocą którego będzie mógł jednym machnięciem dłoni zapłacić za zakupy, poprzez odpowiednią myśl wysłać do kogoś wiadomość, czy też sprawdzać online podstawowe parametry własnego zdrowia (ciśnienie, poziom minerałów we krwi, itd.). Jednak nie to wszystko miałem na myśli pisząc zdalnie sterowani.

Gdybym zapytał Cię o to, kto kieruje Twoim życiem, pewnie bez wahania odpowiesz – no przecież ja sam. Mam rację? Ale, czy aby na pewno? Czy rzeczywiście w pełni korzystasz z wolnej woli i cokolwiek sobie postanowisz, ot tak wdrażasz w życie? Przechodzisz na dietę, rzucasz palenie, zaczynasz dbać o kondycję fizyczną, z dnia na dzień zmieniasz pracę na taką, która daje Ci nie tylko większy dochód ale i satysfakcję?

Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi TAK, to nie marnuj ani chwili dłużej i nie czytaj dalej tej książki. Jeżeli jednak zaliczasz się do osób, które mimo podjętej decyzji, nie są w stanie przejść do konsekwentnej realizacji zmian, to oznacza, że potrzebujesz wsparcia i ta książka jest dla Ciebie. Jak to jest, że mimo, iż jesteśmy wolnymi ludźmi, posiadamy wolną wolę, to mimo wszystko coś nas blokuje, coś nami steruje? Przecież nikomu nie oddawaliśmy władzy nas sobą. O co więc w tym wszystkim chodzi?

Każdy z nas posiada potężne narzędzie, które steruje każdego dnia wszystkimi procesami jakie zachodzą wewnątrz naszego organizmu. Mózg, bo o nim mowa, to niezwykły organ z ogromną mocą obliczeniową i potencjałem, który jak już zapewne słyszałeś nigdy w pełni nie wykorzystujemy. Pomimo, w zasadzie nieograniczonych możliwości jakie każdy z nas posiada, istnieją pewne czynniki, które skutecznie nas hamują. Stanowią swoistą blokadę, z którą mierzymy się każdego dnia, w każdej godzinie a nawet minucie naszego życia.

To właśnie te blokady poprzez to, że znajdują się poza naszą kontrolą nazywam zdalnym sterowaniem. Do mojego gabinetu trafiały i wciąż trafiają osoby, które w wyniku wieloletniego sterowania całkowicie się pogubiły i czują się bezradne. Niezdolne do realizowania swoich marzeń, a czasami nawet do podejmowania najprostszych koniecznych działań. Co nimi steruje?
Najczęściej są to:

– niewspierające przekonania i nawyki,

– środowisko w jakim żyją,

– ograniczona świadomość,

– brak hierarchii wartości,

– kiepski stan zdrowia…

Ciąg dalszy w książce

K U P U J Ę   K S I Ą Ż K Ę

K U P U J Ę   K S I Ą Ż K Ę

K U P U J Ę   K S I Ą Ż K Ę

Skorzystaj z oferty specjalnej i zamawiając książkę zgarnij też e-booka!